VII OSKNF: O Konferencji
vii-osknf-plakat-maly.jpg

Jeśli zarejestrowałeś się, nie zapomnij śledzić Aktualności!

Studenckie Koło Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego (SKFiz UW) ma przyjemność zaprosić na VII edycję Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych Fizyków (VII OSKNF), która odbędzie się w dniach 7-10 listopada 2008 na Kampusie Ochota w Warszawie.

Ogólnopolska Sesja Kół Naukowych Fizyków to coroczna konferencja, w której biorą udział aktywni studenci fizyki i pokrewnych kierunków z całego kraju. OSKNF odbywa się co roku w innym mieście, a organizacją zajmują się studenckie koła naukowe działające na miejscowych uczelniach. Konferencje te zyskały sobie dobrą sławę dzięki doskonałej organizacji i ciekawym wystąpieniom.

Oś konferencji mają stanowić referaty uczestników związane z prowadzoną działalnością naukową. Kwalifikacja nastąpi na podstawie oceny jakości merytorycznej nadesłanych streszczeń. Odbędzie się również sesja posterowa, na której zostaną zaprezentowane zarówno projekty indywidualne, jak i prowadzone w ramach kół naukowych. VII OSKNF będzie uświetniona wykładami wybitnych naukowców, takich jak prof. Tomasz Dietl czy prof. Andrzej Kajetan Wróblewski. Dbając o dobrą atmosferę i integrację młodych fizyków planujemy zapewnić rozrywkę w postaci imprezy integracyjnej. Przewidujemy wydanie książki abstraktów.

Tematyka wystąpień powinna być związana z szeroko pojętą fizyką (czystą oraz stosowaną w innych naukach i inżynierii). Ewentualne inne tematy muszą być przedstawione w sposób interesujący i zrozumiały dla studenta fizyki. Planowana liczba uczestników to 80 osób, zaś opłata konferencyjna to 150zł. Przewidywany czas wystąpienia to 15+5min. Odbędzie się konkurs z nagrodą za najlepszy referat.

Zachęcamy do przekazywania informacji potencjalnie zainteresowanym osobom oraz innym kołom naukowym. Koła naukowe chętne do otrzymania plakatów informujących o VII OSKNF proszone są o podanie adresu pocztowego (właśnie wysyłamy!).

Pytania i sugestię prosimy zadawać na adres SKFiz UW, lp.ude.wuf|zifks#lp.ude.wuf|zifks.
Odpowiedzi na często zadawane pytania znajdują się w FAQ.

Komitet Organizacyjny
Piotr Migdał, Mateusz Nowaczyk, Joanna Oracz, Marcin Pomorski, Bartłomiej Szczygieł