Wakacyjne Warsztaty Wielodyscyplinarne

Jesteś pasjonatem matematyki, informatyki, fizyki lub astronomii? Chcesz podzielić się swoimi zainteresowaniami i poprowadzić ciekawe zajęcia dla zdolnych, pełnych pasji licealistów?
Wakacyjne Warsztaty Wielodyscyplinarne to coroczna impreza organizowana przez studentów Uniwersytetu Warszawskiego i innych uczelni, pod patronatem Koła Pasjonatów Matematyki UW, Koła Naukowego Informatyków UW i Studenckiego Koła Fizyki UW, skierowana do młodych pasjonatów nauk ścisłych. 9. edycja Warsztatów odbędzie się w dniach 12-22 sierpnia 2013 r. w Węgorzewie.
Podczas warsztatów odbywa się kilkanaście bloków zajęć w małych grupach, mających charakter warsztatowy. W ubiegłych latach odbywały się zajęcia poświęcone m.in. równaniom diofantycznym, mikrokontrolerom AVR, czarnym dziurom, reverse engineeringowi, metodom probabilistycznym. Wieczorami odbywają się luźne wykłady, a także planszówki, go, brydż, Ktulu, filmy, RPG itp.
Poszukujemy chętnych do:
- prowadzenia warsztatów: dwu- lub trzydniowych bloków zajęć po 3 godziny dziennie,
oraz
- wygłoszenia luźnego wykładu (na dowolny wartościowy dla uczestników temat - także spoza nauk ścisłych).
Lubisz się dzielić wiedzą i zarażać młodych pasją naukową? Nie wahaj się ani chwili!
Od potencjalnej kadry oczekujemy entuzjazmu i pomysłu na interesujące zajęcia. Jeśli chcesz przyjechać tylko na wygłoszenie jednego wykładu - również zapraszamy. Jeśli już masz pomysł na warsztaty/wykład, albo też chcesz zasięgnąć dodatkowych informacji - napisz na adres: moc.liamg|wwwytatzsraw#moc.liamg|wwwytatzsraw .
Więcej informacji pod adresem: http://warsztatywww.wikidot.com/ (zachęcamy zwłaszcza do przeczytania relacji http://warsztatywww.wikidot.com/zdjecia i przejrzenia programu ubiegłorocznych warsztatów http://warsztatywww.wikidot.com/www8-program ).
Jeśli znasz innych Pasjonatów - podziel się z nimi informacją o Warsztatach!
W imieniu organizatorów,
Piotr Suwara