XI OSKNF
logo_OSKNF.png

Pojawiły się wstępne informacje o XI Ogólnopolskiej Sesji Kół Naukowych Fizyków, która odbędzie się w dniach 15-18.11 na Politechnice Warszawskiej.

Konferencja odbędzie się w dniach 15-18 listopada 2012 (czwartek - niedziela). Mamy nadzieję, że dacie radę zwolnić się z piątkowych zajęć – zależało nam, aby jak najwięcej osób mogło wygłosić swoje prezentacje, a w tym roku ustawowo wolny 11. listopada wypada w niedzielę. W hotelu zarezerwowaliśmy dla Was 60 miejsc. Staraliśmy się tak zaplanować konferencję, aby dojazdy nie były utrudnieniem. Więcej informacji roześlemy na początku października – wtedy też ruszymy z zapisami i przyjmowaniem abstraktów. Przypominamy, że pierwszeństwo przy zapisach będą miały osoby, które będą wygłaszać referaty! Tymczasem zapraszamy Was do odwiedzenia oficjalnej strony konferencji i polubienia nas na Facebooku oraz przede wszystkim do zapisania się na listę mailingową, dzięki której będziecie otrzymywać najważniejsze bieżące informacje o konferencji wprost na swoje skrzynki mailowe;).

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://11os.knf.pw.edu.pl/11os_info.pdf oraz http://11os.knf.pw.edu.pl/

Termin rejestracji upływa 16 października. Osoby chcące reprezentować SKFiz zapraszamy do kontaktu. Gorąco zachęcamy do udziału!

Zarząd SKFiz