Flaszki SKFiz + KNASTR 17 Grudnia 2014
FLASZKI
Termin 17 Grudnia 2014
środa, 19:00
Miejsce 1.40, Wydział Fizyki UW,
ul. Pasteura 5, Warszawa
Temat Cokolwiek tylko chcecie powiedzieć a co w jakiś sposób jest związane z naukami ścisłymi (preferowana fizyka i astronomia)
Zachęta W imieniu Koła Naukowego Astronomów UW oraz Studenckiego Koła Fizyki UW chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w organizowanej przez nas Wydziałowej edycji Flaszek, a przede wszystkim zachęcić do wygłoszenia własnej!
Ale z czym się to pije? Flaszki (od angielskiego flash talks) to krótkie, pięcio-minutowe wystąpienia, w tej edycji o tematyce związanej z naukami ścisłymi. Mogą być prezentacją ciekawego projektu, artykułu lub własnych badań. Do dyspozycji prelegentów będzie rzutnik multimedialny oraz tablica.
Jak wyglądały flaszki w poprzednich latach, szczególnie te większe, ogólnowydziałowe możecie zobaczyć na stronie www.flaszki.waw.pl
Zgłoszenia prosimy kierować na lp.ude.wuf|zifks#lp.ude.wuf|zifks
Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko prelegenta oraz tytuł wystąpienia. Ewentualne prezentacje multimedialne prosimy przygotować w formacie pdf ( lub wcześniej z nami skonsultować, w celu uniknięcia problemów technicznych ).
Flaszkomówcy (wkrótce)